фактичний і юридична адреса ип

фактичний і юридична адреса ип
     
Зараз є лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає один з засновників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Солом'янському районі. Тут підписується договір про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
фактичний і юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 541. Отзывов пользователей: 234.

Про Солом'янський район

фактичний і юридична адреса ип
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
фактичний і юридична адреса ип
 • юридичні адреси гарантія
 • юридичну адресу громадської організації
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • продаж юридичних адрес
 • що таке юридична адреса організації
 • юридичну адресу знайти
 • потрібна юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація