Види юридичних адрес

Види юридичних адрес
Діючі законодавство України зобов'язує кожну юридичну особу мати адресу, за якою відбувається реєстрація цієї юридичної особи та за якою завжди можна знайти її виконавчий орган. Але через розбіжності практики з законами, поняття «адреса місцезнаходження» розділилося на « юридичну адресу » і «адресу фактичну». Це і дало можливість застосовувати неофіційний термін в бізнес-середовищі.

Під терміном « юридична адреса » мається на увазі адреса, зазначена в установчих документах юридичної особи,. Термін «фактична адреса» позначає адресу реального розташування підприємства, де можна знайти його виконавчий орган.

Розбіжність фактичної і юридичної адрес можуть спричинити за собою проблеми самого різноманітного характеру. Тому важливо витримати перевірку від державних органів. Наші адреси мають високу якість і тому використовуються без проблем.
Види юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1649. Отзывов пользователей: 703.

Про Солом'янський район

Види юридичних адрес
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
Види юридичних адрес
 • список юридичних адрес
 • зміна засновника юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спд
 • юридичні адреси спб
 • суборенда юридична адреса
 • як оформити юридичну адресу
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація