надання юридичної адреси від власника

надання юридичної адреси від власника
     
Зараз існує декілька варіантів при пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає засновник, та яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори цілком задовільняють податкові тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
надання юридичної адреси від власника, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 482. Отзывов пользователей: 207.

Про Солом'янський район

надання юридичної адреси від власника
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
надання юридичної адреси від власника
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • юридичний і фізичний адресу
 • знаходження за юридичною адресою
 • 1с юридична адреса
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація