приміщення під юридичну адресу

приміщення під юридичну адресу
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори влаштовую податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
приміщення під юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 459. Отзывов пользователей: 187.

Про Солом'янський район

приміщення під юридичну адресу
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
приміщення під юридичну адресу
 • переоформлення юридичної адреси
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридична адреса пошта
 • юридична адреса житлове приміщення
 • юридична адреса ип
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • надання юридичної адреси вартість
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація