отримання юридичної адреси

отримання юридичної адреси
     
Зараз існує три законні варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Тут укладається договір на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую податкові та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
отримання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 532. Отзывов пользователей: 249.

Про Солом'янський район

отримання юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
отримання юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси
 • юридична адреса Солом'янському районі м.Києва
 • заміна юридичної адреси
 • адресу юридичної особи
 • фактичний і юридична адреса
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридичні адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація