юридичну адресу фірми

юридичну адресу фірми
     
Є три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає учасник, та яка належить йому згідно із законом. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Солом'янському районі.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Тут укладається угода про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори повністью влаштовую державні органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу фірми, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 612. Отзывов пользователей: 277.

Про Солом'янський район

юридичну адресу фірми
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичну адресу фірми
 • надання юридичної адреси
 • орендувати юридична адреса Солом'янському районі
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • зміна юридичної адреси фірми
 • новий юридичну адресу
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація