знаходження за юридичною адресою

знаходження за юридичною адресою
     
Зараз є три варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищезазначені договори задовільняють державні і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
знаходження за юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 424. Отзывов пользователей: 180.

Про Солом'янський район

знаходження за юридичною адресою
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
знаходження за юридичною адресою
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • юридичну адресу г київ
 • зміна юридичної адреси спд
 • оренда юридичної адреси київ
 • юридичну адресу фірми
 • потрібна юридична адреса
 • юридична адреса ооо квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація