юридичну адресу г київ

юридичну адресу г київ
     
Існує лише 3 законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає засновник фірми, або яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Солом'янському р-ні. Тут підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую державні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу г київ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 619. Отзывов пользователей: 259.

Про Солом'янський район

юридичну адресу г київ
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичну адресу г київ
 • чистий юридична адреса
 • процедура зміни юридичної адреси
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • новий юридичну адресу
 • приміщення під юридичну адресу
 • магазин юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація