зміна юридичної адреси ПФР

зміна юридичної адреси ПФР
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами треба проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Вкажемо лише головні моменти, на які слід звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси , наприклад, у Солом'янському районі м.Києва:

     - Район реєстрації. Краще, щоб юридична адреса знаходився саме в тому районі, де Ви запланували проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. Якщо Ви укладете договір без необхідних документів, то у Вас можуть виникнути непорозуміння з охоронними органами. А також, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними органами.
зміна юридичної адреси ПФР, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 423. Отзывов пользователей: 198.

Про Солом'янський район

зміна юридичної адреси ПФР
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
зміна юридичної адреси ПФР
 • надання юридичної адреси в києві
 • юридична адреса підприємства
 • процедура зміни юридичної адреси
 • відсутність юридичної адреси
 • юридична адреса податкова
 • юридична адреса квартира
 • юридичні адреси ціна
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація