продам юридична адреса

продам юридична адреса
      Передусім пропонуємо Вам розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами варто проводити пошук необхідної юр-адреси, щоб через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання заміни юридичної адреси. Вкажемо лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу при оренді юрадреси ,зокрема, у Солом'янському р-ні м.Києва:

     - Район реєстрації. Бажано, щоб юридична адреса була в тому ж районі, де Ви запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо укладете правочин без цих документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з податковими органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
продам юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 888. Отзывов пользователей: 388.

Про Солом'янський район

продам юридична адреса
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
продам юридична адреса
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридична адреса підприємства
 • немасові юридичні адреси
 • отримання юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • надання юридичної адреси інформація
 • надання юридичної адреси в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація