обслуговування юридичної адреси

обслуговування юридичної адреси
     
Зараз є декілька варіантів при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Тут укладається договір про надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
обслуговування юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 364. Отзывов пользователей: 164.

Про Солом'янський район

обслуговування юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
обслуговування юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • вимоги до юридичною адресою
 • юридичну адресу фірми
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • послуги з надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація