юридична адреса філії

юридична адреса філії
     
Є три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Солом'янському районі. Тобто підписується угода на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса філії, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 409. Отзывов пользователей: 197.

Про Солом'янський район

юридична адреса філії
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса філії
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • здаю юридична адреса
 • зміна юридичної адреси
 • перевірити юридичну адресу
 • київські юридичні адреси
 • надання юридичної адреси київ
 • зміна юридичної адреси організації
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація