адреса місця знаходження юридичний

адреса місця знаходження юридичний
     
Зараз існує три законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає засновник, або яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую податкові тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
адреса місця знаходження юридичний, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 435. Отзывов пользователей: 199.

Про Солом'янський район

адреса місця знаходження юридичний
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
адреса місця знаходження юридичний
 • купити юридичну адресу спб
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • придбання юридичної адреси
 • договір юридична адреса
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація