надам юридичну адресу

надам юридичну адресу
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, та яка належить йому на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Тут укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью влаштовую податкові та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
надам юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 491. Отзывов пользователей: 246.

Про Солом'янський район

надам юридичну адресу
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
надам юридичну адресу
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • юридичну адресу громадської організації
 • процедура зміни юридичної адреси
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • переоформлення юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація