придбати юридичну адресу

придбати юридичну адресу
     
Є декілька варіантів при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Солом'янському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Солом'янському р-ні. Тут підписується правочин на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищезазначені договори повністью задовільняють податкові тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
придбати юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 436. Отзывов пользователей: 199.

Про Солом'янський район

придбати юридичну адресу
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
придбати юридичну адресу
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • адреса юридичний приміщення
 • обслуговування юридичної адреси
 • надамо юридичну адресу київська область
 • адресу юридичної особи
 • купити юрадресу Солом'янському р-ні м.Києва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація