юридична адреса ип

юридична адреса ип
     
Зараз існує лише 3 варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає один із учасників, та яка перебуває у нього згідно із законом. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що ці договори задовільняють податкові та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 796. Отзывов пользователей: 343.

Про Солом'янський район

юридична адреса ип
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса ип
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридична адреса переклад
 • фактичний і юридична адреса
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • юридичну адресу 26
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • довідка про юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація