юридичні адреси столиці

юридичні адреси столиці
      Спробуємо Вам розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами слід проводити пошук потрібної юридичної адреси, щоб через незначний проміжок часу не виникло питання заміни юр-адреси. Вкажемо лише головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Солом'янському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Бажано, щоб юр-адреса була саме в тому районі, де запланували купити офіс надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо укладете угоду без необхідних документів, у Вас можуть виникнути суперечки з державними органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридичні адреси столиці, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 587. Отзывов пользователей: 236.

Про Солом'янський район

юридичні адреси столиці
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичні адреси столиці
 • надання юридичної адреси в києві
 • лист юридична адреса
 • юридичну адресу знайти
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • юридична адреса компанії
 • РЕСО юридична адреса
 • купити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація