юридичні адреси та реквізити сторін

юридичні адреси та реквізити сторін
     
Є три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає один з засновників, або яка належить йому на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Солом'янському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що ці договори 100% задовільняють податкові установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси та реквізити сторін, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 545. Отзывов пользователей: 233.

Про Солом'янський район

юридичні адреси та реквізити сторін
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичні адреси та реквізити сторін
 • юридичні адреси тов
 • юридична адреса гарантійне
 • юридичну адресу 26
 • вимоги до юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси зат
 • зміна юридичної адреси філії
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація