зміна юридичної адреси пат документи

зміна юридичної адреси пат документи
     
На данний час існує декілька варіантів у виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає учасник, та яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі м.Києва. Тобто укладається договір про нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вищезазначені договори влаштовую правоохоронні установи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси пат документи, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 433. Отзывов пользователей: 191.

Про Солом'янський район

зміна юридичної адреси пат документи
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
зміна юридичної адреси пат документи
 • зміна юридичної адреси документи
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • переоформлення юридичної адреси
 • зміна податкової юридичної адреси
 • юридична адреса ооо
 • юридичні адреси гарантія
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація