зміна юридичної адреси заяву

зміна юридичної адреси заяву
     
Існує лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає засновник фірми, та яка належить йому на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Солом'янському районі. Тобто укладається правочин на надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую державні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси заяву, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 405. Отзывов пользователей: 171.

Про Солом'янський район

зміна юридичної адреси заяву
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
зміна юридичної адреси заяву
 • юридична адреса компанії
 • довідка про юридичну адресу
 • документи на юридичну адресу
 • надання юридичної адреси
 • надання юридичної адреси київ
 • обслуговування юридичної адреси
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація