1с юридична адреса

1с юридична адреса
      Передусім спробуємо розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими критеріями слід проводити пошук потрібної юридичної адреси, щоб вже через незначний період часу у Вас не виникло питання заміни юридичної адреси. Вкажемо основні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси ,зокрема, у Солом'янському районі м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юридична адреса знаходився саме в тому ж районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на дане приміщення. Якщо Ви укладете договір без цих правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
1с юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 588. Отзывов пользователей: 292.

Про Солом'янський район

1с юридична адреса
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
1с юридична адреса
 • юридичну адресу знайти
 • юридичну адресу г київ
 • купити юридичну адресу спб
 • оренда юрадреси Солом'янському р-ні м.Києва
 • юридичну адресу фірми
 • білий юридична адреса
 • юридична адреса податкова
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація