адресу юридичної особи

адресу юридичної особи
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає засновник, або яка належить йому на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
адресу юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 433. Отзывов пользователей: 198.

Про Солом'янський район

адресу юридичної особи
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
адресу юридичної особи
 • юридична адреса квартира
 • заміна юридичної адреси
 • відсутність юридичної адреси
 • скільки коштує юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • надання юридичної адреси від власника
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація