вимоги до юридичною адресою

вимоги до юридичною адресою
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає один із учасників, та яка належить йому на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському р-ні.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Солом'янському р-ні. Тут підписується договір на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вищезазначені договори задовільняють державні та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
вимоги до юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 492. Отзывов пользователей: 212.

Про Солом'янський район

вимоги до юридичною адресою
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
вимоги до юридичною адресою
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • що таке юридична адреса організації
 • як поміняти юридичну адресу
 • оформлення юридичної адреси
 • юридична адреса квартира
 • юридична адреса пп
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація