юридичну адресу по інн

юридичну адресу по інн
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Ці договори влаштовую державні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу по інн, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 636. Отзывов пользователей: 287.

Про Солом'янський район

юридичну адресу по інн
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичну адресу по інн
 • здаю юридична адреса
 • юридичні адреси тов
 • суборенда юрадресу Солом'янському р-ні м.Києва
 • лист юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • оренда юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса ип
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація