пошук юридичної адреси

пошук юридичної адреси
     
Існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Тут укладається угода на надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищевказані договори влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
пошук юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 412. Отзывов пользователей: 176.

Про Солом'янський район

пошук юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
пошук юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси документи
 • юридична адреса ват
 • юридична адреса спд квартира
 • оренда юридичної адреси київ
 • надання юридичної адреси
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • продаж юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація