юридична адреса житлове приміщення

юридична адреса житлове приміщення
     
Є три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, або яка належить йому на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за придбаною юрадресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Тобто підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вказані договори повністью влаштовую державні органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса житлове приміщення, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 496. Отзывов пользователей: 220.

Про Солом'янський район

юридична адреса житлове приміщення
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса житлове приміщення
 • приклад юридичної адреси
 • вартість юридичної адреси
 • юридичні адреси столиці
 • купити юридичну адресу
 • заміна юридичної адреси
 • відкриття юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація