надання юридичної адреси київ

надання юридичної адреси київ
     
Існує три законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському р-ні м.Києва. Тобто підписується угода на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищевказані договори цілком задовільняють державні органи та проходять при акредитації на кордоні.
надання юридичної адреси київ, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 441. Отзывов пользователей: 197.

Про Солом'янський район

надання юридичної адреси київ
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
надання юридичної адреси київ
 • юридичні адреси київської області
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • юридичні адреси пп
 • порядок зміни юридичної адреси
 • оренда юридична адреса Солом'янському р-ні м.Києва
 • продаж юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація