зміна юридичної адреси зат

зміна юридичної адреси зат
     
Зараз є три варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі початківці компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Солом'янському районі. Тобто укладається правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищезазначені договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси зат, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 576. Отзывов пользователей: 261.

Про Солом'янський район

зміна юридичної адреси зат
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
зміна юридичної адреси зат
 • приклад юридичної адреси
 • юридичну адресу знайти
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • оформлення юридичної адреси
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • магазин юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація