білий юридична адреса

білий юридична адреса
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій проживає засновник, та яка належить йому на праві власності. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Солом'янському районі.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Солом'янському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори 100% влаштовую правоохоронні та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
білий юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 480. Отзывов пользователей: 221.

Про Солом'янський район

білий юридична адреса
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
білий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси зат
 • зміна юридичної адреси в києві
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • оформлення юридичної адреси
 • надання юридичної адреси від власника
 • надання юридичної адреси вартість
 • відповідність юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація