договір оренди юридичної адреси

договір оренди юридичної адреси
      Передусім пропонуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими правилами слід здійснювати пошук необхідної юридичної адреси, щоб через нетривалий проміжок часу не виникло запитання заміни юр-адреси. Вкажемо основні моменти, на які необхідно звернути увагу перед підписанням договору юрадреси ,зокрема, у Солом'янському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юрадреса була саме в тому ж районі, де Ви запланували орендувати офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо укладете угоду без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з податковими органами. А також, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
договір оренди юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1211. Отзывов пользователей: 511.

Про Солом'янський район

договір оренди юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
договір оренди юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • юридичні адреси ціна
 • надання юридичної адреси від власника
 • куплю юридична адреса
 • юридичні адреси сторін
 • зміна юридичної адреси спд
 • пошук юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація