міняємо юридичну адресу

міняємо юридичну адресу
      Спробуємо, дійсно, розібратися, за якими правилами треба здійснювати пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання заміни юр-адреси. Вкажемо головні моменти, на які слід звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Солом'янському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно краще, щоб юрадреса знаходився саме в тому районі, де Ви плануєте купити офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на вибране приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. Крім того, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
міняємо юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 547. Отзывов пользователей: 251.

Про Солом'янський район

міняємо юридичну адресу
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
міняємо юридичну адресу
 • юридичну адресу знайти
 • юридичні адреси столиці
 • зміна юридичної адреси в києві
 • суборенда юрадресу Солом'янському р-ні м.Києва
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • список юридичних адрес
 • отримання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація