юридична адреса ооо

юридична адреса ооо
      Передусім спробуємо раз і на завжди розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб вже через нетривалий проміжок часу не виникло питання заміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Солом'янському районі м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно краще, щоб юрадреса була саме в тому ж районі, де Ви запланували купити офіс надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо укладете угоду без цих документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 660. Отзывов пользователей: 293.

Про Солом'янський район

юридична адреса ооо
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса ооо
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • купити юридичну адресу спб
 • фіктивний юридична адреса
 • придбання юридичної адреси
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичну адресу 26
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація