відкриття юридичної адреси

відкриття юридичної адреси
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами треба проводити пошук потрібної юридичної адреси, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Зазначимо лише основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси ,зокрема, у Солом'янському районі:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса знаходився саме в тому районі, де плануєте орендувати офіс надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. В тому разі, якщо укладете правочин без необхідних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. А також, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
відкриття юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 568. Отзывов пользователей: 247.

Про Солом'янський район

відкриття юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
відкриття юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ват
 • продовження юридичної адреси
 • оренда юрадреси Солом'янському р-ні м.Києва
 • юридичні адреси ціна
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • юридична адреса київ Солом'янському районі м.Києва
 • юридична адреса вао
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація