юридична адреса пат квартира

юридична адреса пат квартира
     
Існує декілька варіантів у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає один з засновників, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі. Тут укладається угода про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса пат квартира, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 446. Отзывов пользователей: 203.

Про Солом'янський район

юридична адреса пат квартира
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса пат квартира
 • придбання юридичної адреси
 • продаж юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • надання юридичної адреси
 • суборенда юрадресу Солом'янському р-ні м.Києва
 • юридичні адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація