юридичну адресу в києві

юридичну адресу в києві
     
Зараз є три варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському районі м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Солом'янському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Ці договори цілком задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу в києві, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 522. Отзывов пользователей: 221.

Про Солом'янський район

юридичну адресу в києві
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридичну адресу в києві
 • юридичні адреси ват
 • зміна податкової юридичної адреси
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • масові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси філії
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • оренда юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація