база юридичних адрес

база юридичних адрес
     
На данний час існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає учасник підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Солом'янському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори 100% задовільняють правоохоронні органи та проходять при акредитації на митниці.
база юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 528. Отзывов пользователей: 236.

Про Солом'янський район

база юридичних адрес
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
база юридичних адрес
 • юридичну адресу г київ
 • юридична адреса дешево
 • юридична адреса київська область
 • юридична адреса пошта
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • надам юридичну адресу
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація