фактична адреса юридичної особи

фактична адреса юридичної особи
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає засновник фірми, або яка належить йому згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Солом'янському районі м.Києва. Тобто підписується правочин про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори цілком задовільняють правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
фактична адреса юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 514. Отзывов пользователей: 222.

Про Солом'янський район

фактична адреса юридичної особи
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
фактична адреса юридичної особи
 • юридичний домашню адресу
 • зміна юридичної адреси дпи
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • список юридичних адрес
 • послуги з надання юридичної адреси
 • юридична адреса житлове приміщення
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація