юридична адреса ооо квартира

юридична адреса ооо квартира
      Передусім спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через нетривалий проміжок часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Ось лише головні моменти, на які слід звернути увагу при купівлі юридичної адреси , наприклад, у Солом'янському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Краще, щоб юрадреса знаходився саме в тому ж районі, де Ви плануєте орендувати офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без необхідних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридична адреса ооо квартира, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 489. Отзывов пользователей: 200.

Про Солом'янський район

юридична адреса ооо квартира
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса ооо квартира
 • купити юрадресу Солом'янському р-ні м.Києва
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси документи
 • куплю юридична адреса
 • білий юридична адреса
 • юридичні адреси спд
 • юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація