юридична адреса пп

юридична адреса пп
     
Існує три законні варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі початківці компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Солом'янському р-ні.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні. Тобто підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори 100% влаштовую податкові та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса пп, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 595. Отзывов пользователей: 251.

Про Солом'янський район

юридична адреса пп
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
юридична адреса пп
 • надання юридичної адреси вартість
 • чистий юридична адреса
 • юридичну адресу по інн
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси спд
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • надання юридичної адреси інформація
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація