процедура зміни юридичної адреси

процедура зміни юридичної адреси
     
Є три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник, або яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Солом'янському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Солом'янському р-ні. Тут підписується договір на надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью влаштовую податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
процедура зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 455. Отзывов пользователей: 204.

Про Солом'янський район

процедура зміни юридичної адреси
    Солом'янський район - це найбільші транспортні об'єкти Києва - залізничні станції і аеропорт «Київ».
    Також у Солом'янському районі знаходиться Солом'янський суд, який здійснює правосуддя саме у Солом'янському райні міста Києва від імені України.
    У районі знаходяться близько 6 вищих навчальних закладів, 54 науково-дослідних інститути, 65 промислових підприємств. У районі зареєстровано близько 18035 юридичних та 14444 фізичних осіб (СПД). Є 817 підприємств торгівлі та громадського харчування.
процедура зміни юридичної адреси
 • юридичні адреси податкову
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна юридичної адреси тов
 • юридичну адресу громадської організації
 • договір оренди юридичної адреси
 • потрібна юридична адреса
 • база юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація